Vše, co potřebujete vědět, než začnete

Virtuální a hybridní Eventy

Eventy jsou setkání, která se konají pro vzdělávací, marketingové, zábavní nebo společenské a obchodní vztahy. Lidé v zásadě navštěvují Eventy, aby se dozvěděli něco nového o určitém tématu, a zároveň přicházejí s určitými očekáváními - chtějí potkat lidi se stejnými zájmy, s nimiž se mohou podělit o své zkušenosti nebo se spojit a v neposlední řadě očekávají, že se pobaví.

 • Jaké jsou tedy rozdíly mezi těmito typy událostí?
 • Jaké jsou klady a zápory?
 • Co můžete očekávat a na co byste se měli připravit?

Virtuální eventy, konference a workshopy

Jak již název napovídá, jsou události, které se konají ve virtuálním prostředí, a tedy bez nutnosti fyzicky přítomných účastníků na konkrétním místě, jako je tomu na osobních událostech. Všechny relace probíhají online a účastníci interagují na svých počítačích nebo mobilních zařízeních.

Moudrý překlad Vám nabídne virtuální 3D studio, kde umíme vytvořit prakticky jakékoli prostředí!

V naší aplikaci pro Vás připravíme uživatelsky přívětivé prostředí pro mobilní zařízení i notebook.

Výhody virtuálních eventů

Virtuální konference anebo online workshop je v době sociálního distancování dokonalým řešením.

 • Dosah

  Největší výhodou virtuální události je větší počet účastníků, kterého můžete dosáhnout. Účastníci mohou pocházet z téměř jakéhokoli koutu světa a stále mají přístup k vaší události. Pro účastníky může být pohodlné, že se mohou zúčastnit ze svých domovů, kanceláří, prostě odkudkoliv.

 • Snížení nákladů

  Tiskové materiály (jako je program, brožury, letáky, mapa míst atd.), které mohou pohltit velkou část vašeho rozpočtu, zasíláte online formou. Rovněž se nemusíte starat o další prvky (jídlo a pití, hostesky) a pokud nepotřebujete virtuální studio , nemusíte řešit prostory pro akci. Chcete-li se zúčastnit virtuální události, nemusíte cestovat nikam daleko. Ušetříte náklady na letenky nebo palivo. Snížení uhlíkové stopy je dobré pro naše životní prostředí, což je skvělý bonus.

 • Znovu použitelný obsah

  Obsah virtuálního eventu je možné nahrát, uložit a opakovaně použít např. jako marketingový nástroj pro zvýšení vašeho webového provozu.

 • Méně plánování

  Při pořádání virtuálního eventu se nemusíte starat o věci, jako je místo, kde se bude vaše akce odehrávat; bude tam dost místa a míst pro všechny; nemusíte se zabývat cateringem ani tím, kdo se postará o účastníky; atd.

 • Odborníci a řečníci z celého světa

  Je logické, že vzdálenost nehraje u virtuálních událostí žádnou roli. Budete mít řečníky z celého světa a nabídnete svým účastníkům ještě větší přidanou hodnotu.

 • Okamžité vyhodnocení

  Vzhledem k tomu, že událost běží online, je snazší získat přístup ke všem datům a vyhodnotit události v reálném čase. Data si také můžete uložit pro budoucí analýzu.

Nevýhody

 • Nedostatek osobního kontaktu

  Nic se nevyrovná přímému osobnímu kontaktu, když mluvíme o spojování lidí. Účastníci mají tendenci se zapojovat mnohem méně, když sedí před displejem, místo skutečné osoby. Existuje však mnoho softwarů a platforem pro eventy, které vám pomohou snadno se s tímto problémem vyrovnat.

Hybridní
Eventy
a konference

Hybridní eventy kombinují to nejlepší z obou světů. Zatímco virtuální konference probíhá plně online a běžná konference plně offline, hybridní event vše spojí. Je to v zásadě běžný event s přesahem do virtuálního světa.

Moudrý překlad Vám nabídne virtuální 3D studio, kde umíme vytvořit prakticky jakékoli prostředí!

V naší aplikaci pro Vás připravíme uživatelsky přívětivé prostředí pro mobilní zařízení i notebook.

Klady

 • Zvýšený dosah

  Největší výhodou virtuální události je větší počet účastníků, kterého můžete dosáhnout. Účastníci mohou pocházet z téměř jakéhokoli koutu světa a stále mají přístup k vaší události. Pro účastníky může být pohodlné, že se mohou zúčastnit ze svých domovů, kanceláří, prostě odkudkoliv.

 • Přilákejte více sponzorů

  Hybridní události mají tendenci mít velký dosah, protože kombinují online a offline účastníky. Sponzoring není jen o penězích. Více účastníků znamená i větší dosah v mediálním světě, což zvýší hodnotu Vaší akce.

Nevýhody

 • Při přípravě akce je nutné myslet na oba druhy návštěvníků (klasický návštěvník konference i online host). Je vhodné vymyslet cesty, jak je můžete propojit a zapojit. Nechte je klást živé otázky, hlasujte v anketách v reálném čase, ohodnoťte své reproduktory, komunikujte na dálku atd.

Udělejte svoji konferenci anebo workshop interaktivní s naší aplikací!

Pořádejte virtuální eventy, které zapojí účastníky na maximum. Umožněte účastníkům sledovat živé přenosy nebo videa a komunikovat přímo skrze aplikaci.

1

Branding / vizuální identita / povinná publicita

Aplikace bude na míru upravena dle potřeb objednatele!

2

Program

S naší aplikaci se návštěvník neztratí. Jednoduché a intuitivní přepínání mezi programem, jednotlivými sály i řečníky.

3

Více místností a dní

Nezáleží na tom, zda se vaše akce koná v jedné místnosti jedno odpoledne nebo v šesti halách po celý víkend.

4

Workshopy

Plánujete na vaší akci workshopy? Nastavíme pro každý z nich libovolnou kapacitu a necháme Vaše účastníky, aby si workshop rezervovali přímo z aplikace!

5

Vlastní program

Každý účastník si může přímo v aplikaci vytvořit svůj vlastní plán přednášek a workshopů, a vidět je na jedné obrazovce. Notifikace zajistí, že žádnou z nich neprošvihne.

6

Sledování živých přenosů přímo v mobilní aplikaci

Živé streamování videa přímo
v aplikaci. Možnost sledovat záznam konference / workshopu až rok po ukončení akce. Podpora všech nejznámějších služeb pro sdílení videí.

7

Integrace se systémy na prodej vstupenek

Vstupenky s unikátním QR kódem uvnitř aplikace budou připraveny uvnitř aplikace. Na Vaší akci díky QR čtečce urychlíme registraci.

8

Živá zpětná vazba

Posbírejte množství zpětné vazby jako nikdy předtím a podívejte se na vaši konferenci z perspektivy účastníka.

 • Individuální hodnocení přednášek v reálném čase
 • Prostor pro komentáře
9

Networking

Aplikace pomáhá uživatelům networkovat. Díky této funkci se mohou účastníci konference propojit, chatovat s ostatními uživateli a vytvořit si tak snadně nové pracovní i obchodní kontakty.

10

Živé otázky

Na každé otázce záleží. Aplikace umožňuje uživatelům klást otázky řečníkům v reálném čase a poskytuje možnost hlasovat pro nejzajímavější z nich. Pouze nejlépe hodnocené otázky se dostanou do Top 10 na projektoru.

 • Veškerá komunikace probíhá v reálném čase
 • Díky Up-Voting systému vidí řečník jen ty nejzajímavější otázky
 • Admini mohou otázky moderovat
11

Ankety

Zapojte publikum pomocí anket. Zeptejte se účastníků na jejich názor a umožněte jim hlasovat pomocí Aplikace. Sesbírejte odpovědi v reálném čase a zobrazte je živě na projektoru.

 • Statistiky v reálném čase
 • Zobrazení výsledků
 • Neomezeně anket