Překlady

Jsme na trhu od roku 2001, a co do počtu přeložených stránek jsme jedním z největších překladatelských center v České republice. Pracujeme téměř výhradně pro velké zákazníky, a proto můžeme mít oproti konkurenci daleko nižší marži na přeložené straně. Jsme jako rodinná firma jedničkou na českém trhu v překladech pro státní správu, ale nabízíme zpracování překladů z mnoha jiných oborů.

Úřední překlady na Praze 1

Nejezděte nikam daleko, najdete nás na Václavském náměstí v Paláci Koruna ve 3. patře. Soudně ověřené překlady s radostí vyhotovíme již od 399 Kč.

již od 399 Kč

Soudní překlady Praha 9

Potřebujete překlad s razítkem soudem jmenovaného překladatele / tlumočníka? U naší kanceláře na Praha 9 v Satalicích snadno zaparkujete a kolegové se o Váš překlad rádi postarají.

Více o službách

Expresní
překlady

již od 190  Kč

Odborné překlady

Požadujete-li kvalitní překlad odborných textů, potřebujete také kvalifikované překladatele. Moudrý překlad poskytuje komplexní řešení právě v oblastech vyžadujících bezchybné zvládnutí specifické terminologie, a to v mnoha jazycích.

již od 260 Kč

Profesionální korektury od A do Z

Korektury k překladům neodmyslitelně patří, proto je také v nejvyšší kvalitě zajišťujeme rodilými mluvčími, např. z Velké Británie, z Německa.

Více o službách

Snižte náklady a čas na překlad

  • výrazně nižší cena (sleva až 70 % z ceny překladu realizovaného klasicky)
  • zkrácení času na vyhotovení překladu
  • zachování terminologické a stylistické jednotnosti
  • jednotná grafická úprava
  • Ideální pro překlady manuálů

již od 100 Kč

Jazykové kombinace
všechny světové jazyky

Kvalifikovaní překladatelé s příslušnou specializací jsou Vám nepřetržitě k dispozici. V naší databázi máme více než 3 000 ověřených a zkušených překladatelů. V našem systému můžeme pro Vaše texty snadno vyhledat podle přesného odborného zaměření právě ty překladatele, kteří se na danou problematiku specializují a zaručit tak vysokou kvalitu každého překladu.

Garance
kvality

Neustálé prověřování kvality, častá odborná školení a profesní zdokonalování našich překladatelů nám pomáhají eliminovat možné nedostatky konečného překladu. Zaručujeme Vám, že z našich rukou obdržíte prověřený, špičkový překlad, který odpovídá vysokým nárokům certifikace ISO 9001:2008 a ČSN EN 15038.

Ceny
našich
služeb

Ceny ovlivňuje mnoho faktorů. Rádi se dozvíme více o vašem projektu. Proto raději kontaktujte některou z našich manažerek, rádi vám připravíme kalkulaci dle konkrétního zadání.

Na jakoukoliv poptávku vám vypracujeme nabídku a cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás prosím.

Poptávka online